Apvienojot profesionāļus

Mūsu vairāk nekā 1000 darbinieku lielā saime ir ļoti daudzveidīga – to veido dažādu paaudžu, profesiju un izglītības līmeņu darbinieki.

Mēs visiem nodrošinām vienlīdzīgas iespējas profesionālai un personības izaugsmei un sniedzam atbalstu gan priecīgos, gan grūtos dzīves brīžos.

Mūsu Darba koplīgums ar plašu bonusu klāstu attiecas uz visiem uzņēmumā nodarbinātajiem, izņemot darbiniekus, kuri kolektīvā ienākuši nesen un kam nav beidzies pārbaudes laiks.

Darbinieku ieguldījumu mēs novērtējam ne tikai ar konkurētspējīgu atalgojumu, bet arī ar citiem labumiem, tajā skaitā rūpējoties par viņu ģimenēm.

Personālvadības konsultāciju un pētījumu kompānijas “Fontes” pētījumā jau vairākus gadus pēc kārtas mūsu atalgojuma sistēma, tajā iekļautās sociālās garantijas, kā arī cita veida materiālais atbalsts ir atzīts par vienu no taisnīgākajiem Latvijā.

Visiem mūsu darbiniekiem ir pieejama veselības apdrošināšana, kas sedz arī daudzveidīgu sporta nodarbību, tostarp abonementu, izmaksas.

Lidostas teritorijā darbiniekiem ir operatīvi pieejami veselības aprūpes pakalpojumi, pirmā palīdzība un ārsta konsultācijas traumu, pēkšņas saslimšanas vai veselības stāvokļa pasliktināšanās gadījumā.

Darbinieku psihoemocionālajai labsajūtai un sportiskajai formai mēs nodrošinām apmācības veselīga dzīvesveida veicināšanai un stresa mazināšanai, apmaksājam komandu sporta veidu nodarbības un sniedzam iespēju piedalīties lielākajos Latvijas sporta pasākumos – Rīgas maratonā, skrējienā “Stirnu buks” un Vienības velobraucienā.

Rūpes par darbinieku drošību, darba vidi un viņu veselību ir viena no mūsu galvenajām prioritātēm.

Mēs padziļināti un vērīgi izmeklējam katru negadījumu darbā, kā arī raugāmies, lai tos vispār nepieļautu, uzlabojot tehniku un mehānismus, ikvienam darbiniekam sniedzot instruktāžu darba aizsardzībā, izvērtējot darba vides riskus katrā struktūrvienībā ne retāk kā reizi gadā un regulāri pilnveidojot darba procesus un procedūras.

Covid-19 pandēmijas laikā mēs izstrādājām pasākumu kompleksu #Strādāvesels un  programmā #NeļaujVīrusamCeļot iekļāvām tieši darbinieku veselības aizsardzībai svarīgus aspektus.

Mūsu Covid-19 drošības programma ir ieguvusi četras no piecām zvaigznēm prestižās aviācijas nozares reitingu aģentūras Skytrax novērtējumā par Covid-19 drošības pasākumiem lidostās (Covid-19 Airport Safety Rating).

 

No saviem darbiniekiem mēs sagaidām augstu atbildību, precizitāti un vērību, īpašas zināšanas un nevainojamu kvalifikāciju. Lai to sasniegtu, ikvienam mūsu darbiniekam ir iespēja celt profesionālās prasmes, papildināt esošās un apgūt jaunas zināšanas.

Mūsu mācību centrs (MC) sniedz visaugstākās kvalitātes profesionālās apmācības, kā arī sadarbojas ar citiem Latvijas un ārvalstu mācību centriem un veido kopīgus apmācību projektus. Turklāt mums kā Starptautiskās lidostu padomes (ACI) pārstāvim ir iespējas un tiesības nodrošināt apmācības aviācijas profesionāļiem no visas pasaules.

Mūsu MC piedāvā 136 apmācību programmas, 53 no tām radītas vai aktualizētas 2020. gadā.